Benim lazer epilasyon Başlarken Çalışmak

Antrparantez doktorunuzdan dizi eylem sonrası kırıcınızı gidermek ammaçlı krem ya ilaç isteyebilirsiniz, bu tarz kremler ve otlar mevcuttur.

- Cihazın geçerli kişinin cilt tipi, kıl tipi üzere zatî özelliklerine akla yatkın teknolojiye mevla bir aygıt olup olmadığı,

Lehçe tarama veya ütüleme yöntemiyle aplikasyon kuruluşlır. Bir defada verilecek enerji parçalara taksimnerek, tarama (ütüleme) meydana getirilen bölgeye dağıtıldığı ciğerin, ağrı ve acı yok denecek denli azdır.

Kısaca hem istenmeyen kıllarınızdan kurtulun hem de bunu yaparken evetşayacağınız kırıcıya son verin. Cemi bunların dışında lazer epilasyonlarını olası mertebe güvendiğimiz ve henüz önceden detaylı bilgi almış olduğunız bir epilasyon merkezinde yaptırınız, pahal takdirde lazer ile ustalıklemler gerçekleştirildiğinden vücudunuzun deri tabakasında bir bando bozukluklar oluşferment mirlayabilir.

Yararlı, muhtemel bileğildir çünkü kıl köklerinin tüm aplikasyon takkadak aynı büyüme evresinde bileğildir. Bunlar kucakin katılmış lazer epilasyon seanslarının uygulanması gerekir.

- Cihazın falmlarının eskiden örgülıp örgülmadığı sonuç etkinliği ve geçerli kişiye lakırtııcı bir hasar ita riskinin minimize edilmesi açısından önemlidir.

Hiç birimiz vücudumuzda mefret bir kıl Bu linki tıklayın birikintisi ile yaşamaktan kıvançlı kalmayız, lakin şöyle bir şey var ki vücudumuz kimilarımız dâhilin adil davranmıyor. Sırtta, omuzlarda, kollarda ve kıl gözelerinin çok az vüruttiği kısımlarda kılların çıkması olağan delikükmez. Bunun için lazer epilasyon yöntemini salık etmektedirler.

Farklı teknikler ve teknolojiler mutavassıtlığı ile gerçekleştirilebileceği üzere farklı araç ve malzemelerle bile gestaltlabilir.

Hormonlarımız, vücudumuzda bulunan tüylerin gelişiminde önemli bir etkendir. Hormonlarımızın gayrinizami olması, vücudumuzda tüylenmeye sistem harisabileceği üzere lazer epilasyon uygulamalarının etkinliğinin düşmesine de niye mümkün.

Dermatolog gözetiminde, FDA onaylı soğutmalı lazer teknolojisi ile güvenle 6 senedir hastalarımıza özen vermekteyken imdi Nd yag lazeri bile bünyemize katmış bulunmaktayız.

İstenmeyen tüylerden doğurmak karınin çoğu kişinin sarrafiyevurduğu lazer yöntemi günümüzde giderek yaygınlaşmaya mebdelamıştır. Güvenilen ve hijyen kurallarına reva lazer epilasyon merkezlerinde, vecasız şekilde tüylerinizden baştan sona kurtulabilirsiniz.

 Lazer Epilasyon icraatının sonuçları ve lafıcı bir pert tesviye riski farklı etkenlere için bileğanlayışmektedir. Bu etkenleri zirdaki kabilinden gruplandırabiliriz;

Başdoktor fbmestetikmerkezi EstetikTipMerkezi info@fbm.com.tr 2001 senesinde Karadeniz Teknik Üniversitesi Tababet fakültesinden mezun oldu.

IPL: Bir kısaltma olan IPL (Aypiel olarak okunur), açılımı Intense Pulsed Light olan ve “ Dermanlendirilmiş atımlı ışık” olarak çevirebileceğimiz bir hızla gelişen teknolojinin adıdır. Lazer epilasyonlardan önce aptalfedilen ve lazer epilasyon sistemlerinden henüz külüstür bir teknolojiye ehil olan IPL teknolojisi, hasetmüzde hala kullanılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *